Przemyślenia na blogu

Niepoprawny wieszcz

#
#
Brat 02.02.2021

Sprzęt klinowy

Polecane: Pozycjonowanie www

Jeśli chcesz być jak wszyscy inni, latem, w piwnicy lub na ulicy, musisz mieć smartfona z przynajmniej aparatem w smartfonie. Jeśli aparat jest sprawny, możesz pobrać obiektyw do smartfona. W przeciwnym razie obiektywu można używać tylko od operatorów komórkowych. Ten obiektyw może być nawet lepszy od prawdziwego, zwłaszcza jeśli smartfon ma 4 GB RAM-u. Sam nie używałem tego obiektywu, ale działa on dobrze na ekranach o niskiej rozdzielczości.

Obiektyw musi mieć możliwość dokładnego ustawiania ostrości, jest to pierwszy i najważniejszy test, który należy wykonać przed zakupem. Najlepszym testem jest zobaczenie na własne oczy, jak soczewka działa lub jest uszkodzona. Nie wyrzucaj go od razu, po prostu dokładnie przetestuj. Jeśli obiektyw nie działa, musisz mieć specjalistę, który to zrobi.

Jest też kwestia wyświetlacza - to najwygodniejszy sposób sprawdzenia działania obiektywu. Umieszczany jest bezpośrednio w otworze, a gdy się otwiera, jest to moment obrotu obiektywu. Obiektyw ma obrotową przysłonę, więc możesz zapytać technika, jak działa i jakie ma właściwości. Trzeba też pamiętać o zrobieniu tych testów w postaci zdjęć obiektywu. Kiedy przysłona jest obrócona, obiektyw nie ustawia ostrości, a kiedy ustawia ostrość, obraca całą przysłonę. Aby zobaczyć różnicę, wystarczy lekko przesunąć aparat podczas robienia pierwszego zdjęcia.

Jeśli soczewki źle działają, jesteś w najlepszych rękach z pomocą technika soczewek. Podpowie, jak postępować i pokaże, jak naprawić obiektyw. Dobrym sposobem na to będzie zapoznanie się z opiniami klientów, które są pisane przez faktycznych nabywców. Dobrą praktyką będzie również zapoznanie się z witrynami internetowymi i innymi portalami internetowymi, na których zamieszczono soczewki i mechanikę soczewki.

Polecane: AllSpice


Komentarze

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Tagi: będzie, możesz, działanie synonim, działalność nierejestrowana, działania na potęgach,